Top

Gelişmiş SEO

Google ve diğer arama motorlarının site içeriğini en hızlı şekilde analiz edip indeksleme yapabilmesine olanak sağlayan kolay okunabilir kod yapısı, arama motoru uyumlu linkler ve microdata. Google News ve Yandex uyumlu altyapı ve site haritaları.

Etkileyici Modern Tasarım

Günümüzün olmazsa olmazlardan olan Bootstrap ile geliştirilmiş masaüstü, tablet ve mobil cihazlarla uyumlu, alışılagelmiş haber sistemi tasarımlardan farklı modern tasarım.

Bitmeyen İçerik (Infinite Scroll)

Sitenize giren ziyaretçilerin sitenizde olabildiğince fazla zaman geçirmesini sağlayan, ilgilendikleri konu ile ilgili içeriklere devam etmelerini sağlayan akıllı sistem.

Akıllı Reklam Yerleşimi

Sitenizden elde edeceğiniz reklam gelirini maksimize etme amaçlı özel olarak konumlandırılmış reklam alanları, haber ve köşe yazısı gibi çok görüntülenen içeriklerde paragraflar arasına eklenebilen reklamlar ve bitmeyen içerik sistemine entegre edilmiş, her bir içerik geçişine konumlandırılabilen reklamlar.

Önbellekleme Sistemi

Binlerce ziyaretçinin aynı anda sitenizi ziyaret edebilmesine olanak sağlayan, sunucu kaynaklarını en düşük seviyede kullanan altyapı.

Döviz ve Hava Durumu Modülü

81 ilimizin otomatik olarak güncellenen anlık hava durumu raporu ve döviz modülüne entegre edilmiş BIST, Dolar, Euro, Altın ve Bitcoin fiyatları.

Mobil için AMP Sayfalar

AMP, yani Hızlandırılmış Mobil Sayfalar ile sitenizde yayınladığınız haberlerin hızla Google mobil aramalarda yer almasını sağlayan altyapı.

İçerik İlişkilendirme Sistemi

Birbiriyle ilişkili içerikler arasında geçiş imkanı sağlayan ilgili haberler özelliği.

Tek Tıkla Bildirim Gönderme

Farklı bir altyapı kullanmaya gerek kalmadan panelinizden tek tıkla abonelerinize bildirim gönderebilme imkanı.

Canlı Haber Yazma Özelliği

Canlı bir yayın esnasında devamlı olarak güncellenen bir içeriği tek bir tuş kombinasyonuyla sayfayı yenilemeye gerek dahi duymadan yayınlama özelliği, siz sadece içeriği yazın, güncellemek istediğinizde tuş kombinasyonunu kullanın ve sayfanın yenilenmesini beklemeden yazmaya devam edin, akıllı sistem siz yazmaya devam ederken arka planda gerekli güncellemeyi yapsın, bu özellik ile canlı yayınlar ve maçları tüm rakiplerinizden daha hızlı yayınlayabilirsiniz.

Tek Tıkla Video Ekleme

Embed koduyla uğraşmanıza gerek kalmadan video sitelerinden haber içeriğine ve video sayfasına tek tıkla video ekleme özelliği, sadece video adresini yazmanız yeterli, sistem sizin için arka planda ilgili video sitesine bağlanıp içeriği alacaktır.

Anında Düzenleme (Inline Edit)

Bir içeriğin başlığını hatalı olarak girdiğinizde yada değiştirmek istediğinizde içeriğe tekrar girmenize gerek kalmadan anında düzenleme özelliği.

Tek tıkla sosyal medya ve paylaşım sitesi entegrasyonu

Vimeo, Twitter, instagram ve facebook’un da aralarında bulunduğu 600’ün üzerindeki sosyal medya ve paylaşım sitesindeki içeriği sitenize kolayca ekleyin, sadece paylaşmak istediğiniz içeriğin linkini yapıştırın, embed koduyla uğraşmadan sistem arka planda paylaşmak istediğiniz içeriği alacak ve haber içine ekleyecektir.

Gelişmiş WYSIWYG Editörü

İçerik ekleme ve güncelleme aşamasında editörlerin en rahat şekilde çalışabilmesine imkan sağlayan güçlü WYSIWYG editörü, içeriğe tek tıkla dosya, tablo, resim yada video ekleyin, resim arşivinizden daha önceden eklediğiniz bir içeriğe ulaşın yada klavye kısayolları ile rahatça içeriğinize biçim verin.

İleri Tarihli Haber Ekleme

Bilgisayar başında beklemenize gerek kalmadan dilediğiniz anda otomatik olarak sisteme haber eklemenize olanak sağlayan sistem.

Sistem Kaydı

Editörlerinizin hangi tarihte hangi içerik türünde ekleme, düzenleme, silme ve bildirim gönderimi yaptığını, hangi saatler arasında panele giriş çıkıp yaptığını ve panelinize yapılabilecek izinsiz giriş denemelerini takip edin.